O nas

Christine Le, prezes oraz założyciel Christrio Premium Nail Products, pracuje w branży ponad 25 lat i ma niezwykłą umiejętność zrozumienia i identyfikowania się ze stylistami paznokci na całym świecie. Począwszy od Stanów Zjednoczonych aż po Europę i Azję poświęciła swoje życie edukowaniu stylistów oraz właścicieli firm.

Christine potrafi zrozumieć potrzeby i obawy swoich klientów. Nieustannie dąży do tworzenia nowych i innowacyjnych produktów zasilając tym samym ofertę przemysłu paznokciowego. Ma niezwykły talent tworzenia nieporównywalnych zdobień, począwszy od trójwymiarowych motyli z żelu aż do kwiecistych akrylowych łąk. Nie tylko stara się ulepszyć świat paznokci, ale także aktywnie wspiera lokalne organizacje społeczne i charytatywne.

Po 17 latach pracy w salonach oraz zarządzania nimi, Christine zdecydowała się na stworzenie produktów, które sprawiłyby, że życie jej oraz jej współpracowników stałoby się nieco łatwiejsze. Była bardzo zniechęcona pracą z produktami, które żółkły oraz wyczerpana stosowaniem skomplikowanych systemów żelowych.

Tak powstało w 1998 roku CHRISTRIO!